IGEM:Harvard/2007/GeorgeXu/080307ColonyPCRgx: Difference between revisions
From OpenWetWare
Jump to navigationJump to search
(New page: Image:080307colonypcrgx.jpg) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
[[Image:080307colonypcrgx.jpg]] | {| {{table}} | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Well''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Contents''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Length''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Correct?''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Correct?''' | |||
|- | |||
| 1||1 kb+||-||-||rowspan="12" | [[Image:080307colonypcrgx.jpg|480px]] | |||
|- | |||
| 2||R62.A20.E40-1||~2200||No | |||
|- | |||
| 3||R62.A20.E40-2||~2200||No | |||
|- | |||
| 4||R62.A20.E40-3||~2200||No | |||
|- | |||
| 5||R62.A20.I07-1||~2200||No | |||
|- | |||
| 6||R62.A20.I07-2||~2200||Yes! | |||
|- | |||
| 7||R62.A20.I07-3||~2200||No | |||
|- | |||
| 8||R62.C61.E40-1||~1800||Yes! | |||
|- |