IGEM:IMPERIAL/2007/Calendar/2007-7-9: Difference between revisions
From OpenWetWare
Jump to navigationJump to search
Line 4: | Line 4: | ||
{| style="background:#F5FFFA; border: 1px solid #a4d4b0; color:Black" | {| style="background:#F5FFFA; border: 1px solid #a4d4b0; color:Black" | ||
|- style="background:#a4d4b0; color:Black" | |- style="background:#a4d4b0; color:Black" | ||
| '''Name''' || | | '''Name''' || Alex || Anthony || Ben || Cheuk || Dirk || James || Jerry || Lucas || Maira || Peixuan | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 0900 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 0930 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1000 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1030 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1100 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1130 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1200 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1230 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1300 | ||
|| || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |- style="background:#d5e9d7" | ||
| style="background:#a4d4b0" | | | style="background:#a4d4b0" | 1330 | ||
|| || || || || || || || || || || | || || || || || || || | ||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1400 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1430 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1500 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1530 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1600 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1630 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1700 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1730 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | 1800 | |||
|| || || || || || || | |||
|- style="background:#d5e9d7" | |||
| style="background:#a4d4b0" | Evening | |||
|| || || || || || || | |||
|} | |} | ||
Revision as of 14:06, 10 July 2007
Today's Schedule
Name | Alex | Anthony | Ben | Cheuk | Dirk | James | Jerry | Lucas | Maira | Peixuan |
0900 | ||||||||||
0930 | ||||||||||
1000 | ||||||||||
1030 | ||||||||||
1100 | ||||||||||
1130 | ||||||||||
1200 | ||||||||||
1230 | ||||||||||
1300 | ||||||||||
1330 | ||||||||||
1400 | ||||||||||
1430 | ||||||||||
1500 | ||||||||||
1530 | ||||||||||
1600 | ||||||||||
1630 | ||||||||||
1700 | ||||||||||
1730 | ||||||||||
1800 | ||||||||||
Evening |
Weekly Outlook
Name | Monday | Tuesday | Wednesday | Thursday | Friday | Saturday | Sunday |
Alex | |||||||
Anthony | |||||||
Ben | |||||||
Cheuk | |||||||
Dirk | |||||||
James | |||||||
Jerry | |||||||
Lucas | |||||||
Maira | |||||||
Peixuan |
Group Timetable
Day | Monday | Tuesday | Wednesday | Thursday | Friday | Saturday | Sunday |
0900 | |||||||
0930 | |||||||
1000 | |||||||
1030 | |||||||
1100 | |||||||
1130 | |||||||
1200 | |||||||
1230 | |||||||
1300 | |||||||
1330 | |||||||
1400 | |||||||
1430 | |||||||
1500 | |||||||
1530 | |||||||
1600 | |||||||
1630 | |||||||
1700 | |||||||
1730 | |||||||
1800 | |||||||
Evening |