Stanford/BIOE44: Schedule: Difference between revisions
From OpenWetWare
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|'''DAY''' | |'''DAY''' | ||
|'''DATE''' | |'''DATE''' | ||
|''' | |'''LECTURER''' | ||
|'''LAB''' | |'''LAB''' | ||
|'''Notes''' | |'''Notes''' | ||
Line 13: | Line 13: | ||
| 1 | | 1 | ||
| Tue Mar 30 | | Tue Mar 30 | ||
| | | Endy | ||
| | | <lab> | ||
| | | <notes> | ||
|- | |||
| Basics | |||
| 2 | |||
| Thur Apr 1 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |||
| Basics | |||
| 4 | |||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|-| Basics | |||
| 3 | |||
| Tues Apr 6 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |- | ||
| | | Basics | ||
| | | 4 | ||
| Thurs Apr 8 | |||
| Endy | |||
| <lab> | |||
| <notes> | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 14:54, 16 March 2010
MODULE | DAY | DATE | LECTURER | LAB | Notes |
Basics | 1 | Tue Mar 30 | Endy | <lab> | <notes> |
Basics | 2 | Thur Apr 1 | Endy | <lab> | <notes> |
Basics | 3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
Basics | 3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |
3 | Tues Apr 6 | Endy | <lab> | <notes> | |
Basics | 4 | Thurs Apr 8 | Endy | <lab> | <notes> |