User:Johnsy/My Sandbox: Difference between revisions
From OpenWetWare
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
| Y | | Y | ||
| Y | | Y | ||
|} | |||
{| {{table}} | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.582993218''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.648794764''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.592202696''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.568277577''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.72248154''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.912878061''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.049983053''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.601830778''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''0.740834398''' | |||
|- | |||
| 0.373362246||0.594186077||0.348592339||0.319519684||0.204875806||0.286134186||0.755328402||0.960369248||0.999140526 | |||
|- | |||
| 0.223410264||0.927862688||0.024479551||0.561157894||0.691123636||0.585273171||0.295093198||0.386284959||0.995668042 | |||
|- | |||
| 0.630779811||0.116268383||0.556080173||0.959565499||0.881779523||0.511280378||0.790801257||0.533862421||0.786954726 | |||
|- | |||
| 0.515738184||0.501231105||0.198092263||0.269063931||0.823595202||0.393520339||0.527699432||0.893543104||0.897339922 | |||
|- | |||
| 0.964492434||0.691052853||0.083713527||0.479525496||0.383387604||0.968914265||0.337372677||0.800924756||0.566140152 | |||
|- | |||
| 0.930881804||0.912747794||0.053667525||0.825919033||0.236664777||0.452696521||0.444511915||0.33109624||0.021933265 | |||
|- | |||
| 0.640018147||0.496410894||0.850164042||0.635999534||0.019153148||0.223677212||0.68053299||0.528658265||0.013038813 | |||
|- | |||
| 0.421119744||0.602664113||0.350037334||0.981640317||0.511621413||0.265056087||0.918146775||0.349349295||0.80890157 | |||
|- | |||
| 0.557568728||0.315616355||0.569962746||0.631222346||0.791598132||0.572656533||0.119887135||0.70843689||0.286759619 | |||
|- | |||
| 0.992667016||0.823572659||0.363261596||0.952161144||0.500973193||0.796250987||0.657739709||0.785308873||0.074811115 | |||
|- | |||
| 0.263701918||0.392672493||0.153092378||0.155258984||0.376101134||0.389254438||0.590413928||0.731957651||0.627396984 | |||
|- | |||
| 0.098363973||0.637998676||0.297959509||0.665429061||0.661975817||0.270007197||0.166296193||0.862511952||0.951896571 | |||
|- | |||
| 0.684473326||0.892918631||0.875352806||0.648863208||0.067021567||0.287701502||0.216288054||0.983983066||0.391170322 | |||
|- | |||
| | |||
|} | |} |
Revision as of 14:16, 13 August 2008
Hello world!
Bold
Italics
Field Type | KIGOAL_EQ_ZH | EQUITY_WARRANT_EQ_FF | EQUITY_WARRANT_EQ_ZH | RATES_SPREAD_WARRANT_FI_ZH | VANILLA_WARRANT_FI_ZH | |
---|---|---|---|---|---|---|
Basic Information | ||||||
Instrument Type | Y | Y | Y | Y | Y |
0.582993218 | 0.648794764 | 0.592202696 | 0.568277577 | 0.72248154 | 0.912878061 | 0.049983053 | 0.601830778 | 0.740834398 |
0.373362246 | 0.594186077 | 0.348592339 | 0.319519684 | 0.204875806 | 0.286134186 | 0.755328402 | 0.960369248 | 0.999140526 |
0.223410264 | 0.927862688 | 0.024479551 | 0.561157894 | 0.691123636 | 0.585273171 | 0.295093198 | 0.386284959 | 0.995668042 |
0.630779811 | 0.116268383 | 0.556080173 | 0.959565499 | 0.881779523 | 0.511280378 | 0.790801257 | 0.533862421 | 0.786954726 |
0.515738184 | 0.501231105 | 0.198092263 | 0.269063931 | 0.823595202 | 0.393520339 | 0.527699432 | 0.893543104 | 0.897339922 |
0.964492434 | 0.691052853 | 0.083713527 | 0.479525496 | 0.383387604 | 0.968914265 | 0.337372677 | 0.800924756 | 0.566140152 |
0.930881804 | 0.912747794 | 0.053667525 | 0.825919033 | 0.236664777 | 0.452696521 | 0.444511915 | 0.33109624 | 0.021933265 |
0.640018147 | 0.496410894 | 0.850164042 | 0.635999534 | 0.019153148 | 0.223677212 | 0.68053299 | 0.528658265 | 0.013038813 |
0.421119744 | 0.602664113 | 0.350037334 | 0.981640317 | 0.511621413 | 0.265056087 | 0.918146775 | 0.349349295 | 0.80890157 |
0.557568728 | 0.315616355 | 0.569962746 | 0.631222346 | 0.791598132 | 0.572656533 | 0.119887135 | 0.70843689 | 0.286759619 |
0.992667016 | 0.823572659 | 0.363261596 | 0.952161144 | 0.500973193 | 0.796250987 | 0.657739709 | 0.785308873 | 0.074811115 |
0.263701918 | 0.392672493 | 0.153092378 | 0.155258984 | 0.376101134 | 0.389254438 | 0.590413928 | 0.731957651 | 0.627396984 |
0.098363973 | 0.637998676 | 0.297959509 | 0.665429061 | 0.661975817 | 0.270007197 | 0.166296193 | 0.862511952 | 0.951896571 |
0.684473326 | 0.892918631 | 0.875352806 | 0.648863208 | 0.067021567 | 0.287701502 | 0.216288054 | 0.983983066 | 0.391170322 |