Yeo lab:meetings: Difference between revisions
From OpenWetWare
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|width='250'|'''Presenter''' | |width='250'|'''Presenter''' | ||
|- | |- | ||
| | |5/11/12 (Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |- | ||
| | |5/25/12 (Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |- | ||
| | |6/15/12(Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |- | ||
| | |6/29/12 (Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |- | ||
| | |7/13/12 (Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |- | ||
| | |7/27/12 (Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |- | ||
| | |8/10/12 (Fri) ||9-11AM|| || | ||
|- | |||
|8/24/12 (Fri) ||9-11AM|| || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|}<br style="clear:both" /> | |}<br style="clear:both" /> |
Revision as of 21:09, 2 May 2012
|